RENKLİ KUTU’da biz, sevdiğimiz ve iyi olduğumuz işi yapıyoruz.
Reklam ve tanıtım fotoğrafları çekiyoruz. Katalog çekimleri gerçekleştiriyor, özel gün fotoğrafçılığı (evlilik, doğum, partiler vb.) yapıyoruz.
Restoranlar için menü fotoğrafları üretiyoruz. Bunların yanında, henüz proje ve tasarım aşamasında olan ürünlerinizi veya mekânlarınızı, bitince nasıl olacaklarını görebilmeniz için bilgisayar ortamında modelliyoruz.

Biliyoruz ki müşterileriniz, sizi daha yakından tanımak için internet sayfanızı ziyaret ediyorlar. Etmeyenler de mutlaka edecekler. Pazarlama stratejinizde görselliğe verdiğiniz önemi kavrıyoruz. Hazırlayacağımız fotoğrafların, işletmenizin internet mecrasında müşterilere tanıtımında etkin rol oynayacağına inanıyoruz.

Bizce kaliteli fotoğraf, doğru ışıktan ve üst sınıf donanımdan daha fazlasıdır. Renkli Kutu’da biz, öncelikle sizi anlamaya çalışıyor, sizin gibi düşünüyoruz. Sizin için özel olan bir anı ölümsüzleştirecek güzel fotoğrafların, ancak sizin duygularınızı paylaşırsak çekilebileceğimizi biliyoruz. İşletmenizle çalışırken, yöntemlerinize ve hedeflerinize uygun bir gözle çekim yapıyoruz. Kişisel çekimlerinizde arkadaşınız, işletmenize sunduğumuz servislerde iş ortağınız oluyoruz.

İşte biz bu nedenlerle, plastik bir gövde ve ucundaki cam lensin ötesinde, RENKLİ KUTU ‘yuz.